Müşteri Görüşleri

Sizlerle yaptığımız ilk görüşmede hatırlarsanız klasik otomobil yarışlarındaki sigortalam işini görüşmüştük, bu görüşme esnasında vermiş olduğunuz bilgiler, bu kadar yıl organizasyon yapmam hasebi ile sahip olduğum bilgi çerçevesinde, daha önce tarafıma ulşamamış bilgilerdi. Çok spesifik bir konuda dahi bu kadar detaylı bilgi sahibi olmanız beni etkilemişti. Akabinde sizlerle hem şirket bazında hem de kişisel anlamda gerçekleştirdiğimizi Sigorta işlemlerinde hem Sigorta içeriği kapsamında hem de en ekonomik police temini kapsamında çok verimli işlemler gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Bunun yanında poliçelerim takibi, sonlanmadan yenilenmesi, klozların şirket menfaatini ve ihtiyacını kapsayacak şekilde düzenlenmesi işlemlerinden başarı ile çalıştığımızı belirtmek isterim Saygı ve sevgilerimle

Saydun Gökşin , Pürkay Boya ve Kimya San AŞ - General Manager


EVİM GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZ. Olarak 2 yıldır SİSATGRUP ve AYŞE CEYLAN sigorta hizmeti almakta olup son derce memnunuz. Memnuyetimiz gereği çevremizdeki arkadaşlarımıza ve Çeşitli firmlara refarans olarak hem sunmaktayız hemde tavsiye  etmekteyiz. aldığımız hizmetlerden ve ilgiden dolayı SİSATGRUP ve AYŞE CEYLAN a teşşekür ediyoruz.

Tahir BULUT , EVİM GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZ - Genel Müdür


Merhabalar Ayşe hanım ve Ekibinden gayet memnunum yapılan sigorta iadelerinin sigorta şirketlerinden hesabıma geç yatması gibi bir problem oluşmaktaydı Ayşe hanım ilgilenip çözmüştür sorunumu cok teşekkür ederim iyi çalışmalar.

YUSUN METE


l m working with sisat grup more than 4 years. l m very satisfied from their service quality and prices. for any quaestion you can contact and ask.

Sami Abut


Hizli ve sonuc odakli is takibiniz İlginiz ve işbirliğiniz için teşekkür ederim.Sizlerle uyumlu çalışmaktan memnunum.inşaallah hep böyle devam eder.Herşey gönlünüzce olsun.

Ertürk Karaman


Sigorta ve kasko çalışmalarınızdan dolayı gerçekten çok memnunum. Hizmetiniz de müşteri memnuniyetiniz de ayrıca teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamı nı dilerim. İyi çalışmalar 

Barış Elma


Şirketimizin Sigorta işlemlerin de çözüm ortaklığınız için teşekkür ederiz.

Erdinç Karaman , Efekt İnşaat


Bugüne kadar işini bu kadar iyi takip eden sigortacı ben görmedim.Tabi müşterinin isteklerine göre ekonomik poliçeleri bize sunmanız da cabası.

Aylin GÖKŞİN SORGUÇ , Pürkay Boya ve Kimya San. A.Ş. - Finansman Müdürü / Finance Manager


Sizden aldığım her hizmetten memnunum. Piyasaya göre en iyi fiyatı verdiğinize eminim bu nedenle bir müşteri olarak için rahat ve her koşulda sizinle iletişime geçip sigortalar hakkında bilgi alabildiğim içinde memnumun. Umarım uzun süre sizlerle çalışmaya devam ederiz. İyi çalışmalar

Volkan İÇYÜZ , Çözümevi Reklam


Sisat grup ile yıllardır çalışmaktayım. Herhangi şikayetim olmayacağı gibi memnuniyetlerimi özellikle belirtmek isterim.

Nurullah Dinler


Sayin Ayse CEYLAN 2000 yılından beri , ben ve ailemin sigorta işlerinin hepsini yapmaktadır. Bugüne kadar hiç bir olumsuz bir olayla karşılaşmadım.    Gülen yüzüyle her daim yanımızda olan Ayse hanim disiplinli ve titiz çalışmasıyla bize her zaman güven vermiştir.

Benan Mandalı Çelikoğlu


Firmanızdan müşterilerime fiat tekliflerinde ve dönüş hızından çok nemnunum  çözümleme amaçlı dönüşleriniz müşterilerimin  memnun ediyor. piyasada zaman zamn cok yuksek fiatlar çıktigindan memnuniyetim  özellikle bu konu  dikkatimi çekiyor benim müşterilerim fiat ve erken dönüşe önem veriyor. BAŞARILAR

TUNÇ YILMAZ , YILMAZ AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.


Uzun soluklu devam ettirmiş olduğumuz çalışmalarımızda, gece gündüz zaman mefhumu gözetmeksizin fedakar personelleriniz ve profesyonel çözüm odaklı yaklaşımlarınızla, iş yükümüzü gönülden omuzlamaktasınız. Gözümüz hiç arkada kalmadan güven temeli çok sağlam bir Aile ile çalışmaktan ve vermiş olduğunuz hizmetlerden son derece memnun olduğumuzu şahsi olarak bildirmek istedim.  Bitmeyen enerjiniz ve sabrınızdan dolayı bir kez daha teşekkürlerimizi kabul ediniz Lütfen. Şimdiden 2016'nın başarılarınıza başarılar katması temennisi ile, huzur, sağlık ve esenlikler efendim...

Saffet AKKOYUN , Arem Bilişim ve Telekominikasyon Hizmetleri - Genel Koordinatör


Kaç senedir birlikte çalışıyoruz inanın hatırlamıyorum fakat benim sizinle tanışmamı sağlayan kardeşimdi; kendisine bu konuda her zaman teşekkür ediyorum. Sigorta işinin temel taşı takip işidir bence bu temel taş siz ve ekibinizde fazlasıyla mevcut bu beni inanılmaz rahatlatıyor. Güven konusu bu konuda devreye giriyor. Ben herkese sizi gönül rahatlığı içerisinde tavsiye ediyorum. Tavsiye etmiş olduğum kişilerin de geri dönüşleri olumlu olduğundan devam edeceğim sizleri tavsiye etmeye.. İyi çalışmalar diliyorum.

Duygu Candan , Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Ortaklığı


Bugüne kadar şahsım adına yapılan tüm sigorta işlemlerinde hem avantajlı fiyatlardan hem de yenileme zamanlarındaki hassas takipçiliğinizden son derece memnun olduğumu belirtmek ve bu vesile ile teşekkürlerimi iletmek isterim. Yeni yapılanmanızın da şimdiden hayırlı olmasını diliyor, bundan sonraki ilişkilerimize de olumlu yansıyacağına inanıyorum. İyi çalışmalar Saygılarımla,

Banu GÜLER , Denizbank - KOBİ Bankacılığı Grubu – Altın Bankacılığı Satış Yönetimi


Firmanizdan aldigimiz hizmetten cok memnun oldugumuzu bildirir zamani gelen cesitli policelerimizin (sirket+ bireysel )tarafiniza aktarilacaginin sozunu tarafiniza verebiliriz. 

Aysen Bolen


KISACA ACENTELİĞİNİZLE VE ŞAHSINIZLA ÇALIŞMAMIZDAN SON DERECE MEMNUNUZ,

AHMET KARAARSLAN  / SATU UZUN


Türkiyenin her noktasında gerek sigortacılık gerek hukuki destek anlamında bana aileme ve şirketlerime Hizmet veren kurumunuz ve özellikle AYŞE CEYLAN a minnettar oldugumuzu belirtmek isterim. Önerim daha çok reklam yapmalı ve yeteneğinizin daha ulaşılabilir olmasını sağlamanızdan yanadır. Çalışmalarinızda başarılar dilerim.

Şah Demirkol , Şah Ömerinyeri Restoran


Aldigimiz sigorta hizmetinden memnun olmakla birlikte aninda çözüm üreten bir firma ile calıştiğimizi dürüstlükle belirtmek isterim.

Yasemin ÇEVİK , Çevik İskele


10 yılı aşkındır almış oldğumuz tüm sigorta hizmetlerinden çok memnunuz. İşbirliğimizin daha uzun yıllar boyunca sürmesi dileğiyle.

İler Gülener , İlay Bilişim - Genel Müdür


Uzun yıllardır yaptığımız çalışmalarda ne hasarda, ne ödemelerde , ne de müşteri memnuniyetiyle ilgili hiç bir sorun yaşamadığımız Nadir Bi firmasınız. İhalelerdeki tavrınız  hatasız poliçe düzenlemeniz size olan güvenimizi uzun yıllardır güçlü tutmaktadır.Çalışmalarımızın uzun yıllar devam etmesini dileriz.  Sisatgrup Ayşe Ceylan ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerimizi sunarız.

Cüneyt DANACI , İstanbul Büyük Şeir Belediyesi Şehir Hatları - MALİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ - Bilgi İşlem Donanım ve Ağ Uzmanı


Türkiye de SİGORTACILIĞIN bence tek profesyonel olarak yapıldığı firma. SİSATGRUP AYŞE CEYLAN ve EKİBİNE 7/24 ulaşılabilirliği,şirketim, şahsım ve müşterilerimin sigortacılık işlemlerine hızlı çözümler getirdikleri için Teşekkür ederiz.

ZİYA ERYENİLMEZ , DOLPHİN CAR 


Yıllardır yaptırdığımız sigortalar ile ilgili hiç bir sorun yaşamadığımız bir firmasınız.  Yapılan poliçelerde bir eksik bulunmaması  firmanıza olan güvenimizi arttırmıştır. Çalışmalarımızın uzun yıllar devam etmesini dileriz. 

Hüseyin Selman Özer


Sisat sigorta olarak çalışmalarınızdan gayet memnunuz.İşbirliğimizin uzun yıllar devam etmesini diler çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Şıvan Berdibek , Dönüşüm Alarm Güvenlik Sist.San.Tic.Ltd.Şti.